Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

УВАГА!

Наші співробітники і партнери  НІКОЛИ НЕ БЕРУТЬ ОПЛАТУ за свої послуги, а так само передоплату за лікування в країні, звідки пацієнт виїжджає! Оплата лікування відбувається ТІЛЬКИ В КЛІНІЦІ, після консультації з лікарем!Медичний туризм в Туреччину приваблює все більше і більше туристів. Кількість пацієнтів, які бажають пройти лікування або діагностику в Туреччині збільшується щорічно. Цьому сприяє наявність розвиненої інфраструктури, висококваліфікованого персоналу, сучасних клінік і обладнання. Також, приємними доповненнями для сприйняття Туреччини як авторитету в області медичного туризму, є: комфортний клімат, стародавня культура, поєднання вдалого географічного розташування країни, історичних пам'яток, природних термальних джерел, морського узбережжя. До Туреччини їдуть медичні туристи з багатьох країн - України, Німеччини, Англії, Нідерландів, Румунії, Болгарії, а також з країн Близького Сходу та арабських держав.

 

 Переваги лікування в Туреччині

 Висококваліфікований персонал. Лікарі Туреччині проходять стажування в кращих клініках Європи та США, постійно вдосконалюють свій професійний рівень;

Кращі клініки Туреччини мають сучасні акредитації в т.ч. JCI. Наявність сертифікату JCI є гарантією надання пацієнтам якісної медичної допомоги.

 Відсутність мовних бар'єрів при лікуванні в Туреччині. Збільшення потоку медичних туристів з країн східної Європи та країн СНД привело до того, що вищий і середній медичний персонал володіє кількома мовами, в т.ч. англійською та російською.

Гостинність та культура Туреччини є невіддільною частиною культури цієї країни. Культурні пам'ятки та пам'ятники стародавньої історії приваблюють туристів з усіх кінців світу, багато з яких поєднують активний відпочинок з обстеженням організму (Check-Up).

Ми співпрацюємо з великою кількістю медичних закладів завдяки чому маємо змогу надати Вам ряд варіантів щодо лікування, від максимально економних до максимально комфортних.

Для пошуку профільного закладу та лікарів просимо Вас надати нам попередню інформацію щодо поставленого діагнозу, суті проблеми або просто залишити контакти для можливості зв'язатися з Вами.

Fields marked with * are required.