Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

УВАГА!

Наші співробітники і партнери  НІКОЛИ НЕ БЕРУТЬ ОПЛАТУ за свої послуги, а так само передоплату за лікування в країні, звідки пацієнт виїжджає! Оплата лікування відбувається ТІЛЬКИ В КЛІНІЦІ, після консультації з лікарем!Медичний туризм в Туреччину приваблює все більше і більше туристів. Кількість пацієнтів, які бажають пройти лікування або діагностику в Туреччині збільшується щорічно. Цьому сприяє наявність розвиненої інфраструктури, висококваліфікованого персоналу, сучасних клінік і обладнання. Також, приємними доповненнями для сприйняття Туреччини як авторитету в області медичного туризму, є: комфортний клімат, стародавня культура, поєднання вдалого географічного розташування країни, історичних пам'яток, природних термальних джерел, морського узбережжя. До Туреччини їдуть медичні туристи з багатьох країн - України, Німеччини, Англії, Нідерландів, Румунії, Болгарії, а також з країн Близького Сходу та арабських держав.

 

 Переваги лікування в Туреччині

 Висококваліфікований персонал. Лікарі Туреччині проходять стажування в кращих клініках Європи та США, постійно вдосконалюють свій професійний рівень;

Кращі клініки Туреччини мають сучасні акредитації в т.ч. JCI. Наявність сертифікату JCI є гарантією надання пацієнтам якісної медичної допомоги.

 Відсутність мовних бар'єрів при лікуванні в Туреччині. Збільшення потоку медичних туристів з країн східної Європи та країн СНД привело до того, що вищий і середній медичний персонал володіє кількома мовами, в т.ч. англійською та російською.

Гостинність та культура Туреччини є невіддільною частиною культури цієї країни. Культурні пам'ятки та пам'ятники стародавньої історії приваблюють туристів з усіх кінців світу, багато з яких поєднують активний відпочинок з обстеженням організму (Check-Up).

 

Основні напрямки, за якими працюють клініки Туреччини:

 

 • Програми «детокс» націлені на очищення вашого організму від шлаків і токсинів. Ми пропонуємо три програми «детокс», які розрізняються за своєю інтенсивністю, залежно від особливостей організму та призначень лікаря.
 • Діагностика (Check-up) дасть можливість в максимально короткі терміни і за доступною ціною пройти повне обстеження в Стамбулі, Анталії чи інших містах та надасть вичерпну інформацію про стан вашого здоров’я вцілому.
 • Оздоровлення та реабілітація на термальних курортах. Туреччина багата цілющими джерелами, які широко відомі у всьому світі і приваблюють тисячі туристів охочих зміцнити своє здоров’я.
 • Фізіотерапія і реабілітація. Реабілітаційні центри Туреччини оснащені новітнім реабілітаційним обладнанням, апаратами і роботами. Завдяки високотехнологічному оснащенню і помірній вартості послуг такі центри приймають пацієнтів зі всього світу.
 • Онкологія – одна з найбільш розвинених галузей медицини в Туреччині. На сьогоднішній день медичні установи Туреччини володіють усіма необхідними технологіями та кваліфікацією персоналу для надання допомоги пацієнтам на найвищому рівні.
 • Трансплантологія – один з провідних напрямків турецької медицини. Найбільш якісні і водночас доступні за вартістю операції з пересадки печінки, нирок здійснюються саме в Туреччині.
 • Нейрохірургія. Турецькі лікарі використовують найсучасніші методики та інноваційні розробки для лікування захворювань в галузі нейрохірургії, дегенеративних захворювань хребта, захворювань судин головного та спинного мозку, гідроцефалії та багатьох інших.
 • Ортопедія і травматологія. Ще одна сильна сторона турецької медицини — лікування широкого спектру ортопедичних захворювань і порушень опорно-рухового апарату.
 • Кардіологія. Вважається, що кардіологічні хвороби — номер один за поширеністю у світі. Послуги з лікування кардіологічних захворювань в Туреччині, від діагностики, обстеження, хірургічного втручання, інтенсивної терапії до реабілітації, надаються на найвищому рівні з використанням найновітніх технологій.
 • Офтальмологія. Офтальмологічні клініки Туреччини користуються заслуженою популярністю. В них застосовуються найсучасніші технології при лікуванні різних захворювань очей, використовуються 240 різних методів лікування.
 • Діабет 2-го типу. Хірургічне лікування. Метаболічний синдром — зайва вага, діабет, холестерол і підвищений тиск. Турецькі клініки проводять лікування метаболічного синдрому за допомогою хірургічного втручання.
 • Естетична медицина. Основними напрямками роботи підрозділів естетичної та пластичної хірургії є виправлення, відновлення та реконструкція. Застосування надсучасних технологій турецькими фахівцями з естетичної та пластичної хірургії забезпечує найкращі результати лікування.
 • Трансплантація волосся за методом FUE — це найпрогресивніша техніка пересадки волосся в світі на сьогоднішній день. Вона здійснюється без єдиного розрізу, не залишає ніяких рубців, є мінімально травматичною і практично не має протипоказань.
 • Урологія. Робот Да Вінчі (daVinci®) здатний виконувати широкий спектр високотехнологічних операцій в урології, онкології і онкогінекології — від тотальної простатектомії, гістеректомії (видалення матки), нефректомії (видалення нирки) до органозберігаючих процедур по корекції опущення тазових органів та реконструкції сечового міхура.

Медичні установи Туреччини — сучасні клініки 5*, сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001, частина з них акредитовані JCI.

 

JointCommissionInternational (JCI) — міжнародна організація, яка займається просуванням і поліпшенням якості обслуговування та безпеки пацієнтів в медичних установах. Акредитація JCI є «золотим стандартом» для медичних організацій, які прагнуть покращити якість медичних послуг. У цій області JCI найбільша і найстаріша організація у світі.

 

Наявність акредитації JCI розцінюється як запорука довіри медичних туристів — пацієнтів, які виїжджають за межі своєї країни у пошуках високоякісних медичних послуг. На сьогодні JCI акредитувала більш ніж 300 державних і приватних організацій охорони здоров’я в 39 країнах світу. Серед медичних установ, що знаходяться в Туреччині акредитацію JCI мають 46, в той час як в Австрії — 4, у Німеччині — 4, в Ізраїлі — 8.